Özel Tasarım Koliler

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Ürünler

Özel Tasarım Koliler

Ürününüz, kendi boyutlarında ki bir ambalaj ile kalitesinden ve düzeninden ödün vermeden, kırılıp dökülmeden, özelliklerini kaybetmeden, güvenli bir şekilde tüketicisine ulaşacaktır.

Farklı sektörlerin, farklı ihtiyaçlarına cevap vermek adına, ihtiyaca en uygun ve en kaliteli ambalajları tasarlayabilmekteyiz. Sizin istediğiniz gibi, size en uygun olacak, malzeme ve kalitesiyle ihtiyacınızı karşılayacak özel tasarım kolilerimizle, MK Ambalajı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Öncelikle, müşterilerimizin istediği detayları, kullanım amaçlarına en uygun şekilde bilgisayar ortamında tasarlayıp, numune olarak sunmaktayız. Gerekli detayları bu numune üzerinde konuşup, değişimleri onun üzerinden yapmaktayız.

Ambalaj tasarımı, ürün pazarlama da rol oynayan en büyük etkenlerdendir. Kutu ve ambalaj tasarımı, markanız adına üstünlük sağlayan faktördür. Müşterileriniz, ürününüzden önce, ambalajını değerlendirerek alışveriş yaparlar. Çünkü, ürünü görmeden önce ambalajını görürler. Ambalaj görüntüsü, ambalaj kalitesi, ambalajın üzerinde ki reklam, ambalajın dikkat çekiciliği gibi ilk değerlendirme aşamaları, satışlarınız ve adınızı duyurmanız adına önemli rol oynar.

Özel tasarım koliler sayesinde, ürününüz koliye ‘’sığacak mı? sığmayacak mı?’’ stresini yaşamayacaksınız. Özellikle kırılabilecek ürünlerinize büyük gelen kolilerde, kolinin içinde kalan boşluğu doldurma gereği duymayacaksınız. Aynı şekilde, ürününüze küçük gelen kolileri kullanmak istediğinizde, ürünü sığdırmaya çalışmak zorunda kalmayacaksınız. Kolileme işlemlerinde, hangi aksi durumu yaşarsanız yaşayın, ürününüzü büyük riske atmış olursunuz. Ürünleriniz için en muhafazalı kolileme, kendi ebatlarına uygun tasarlanmış kolilerle olacaktır.

Ürününüz, kendi boyutlarında ki bir ambalaj ile kalitesinden ve düzeninden ödün vermeden, kırılıp dökülmeden, özelliklerini kaybetmeden, güvenli bir şekilde tüketicisine ulaşacaktır. Ambalaj, ürününüzün giysisi gibidir ve bu giysi ona yakışmalıdır.

İsteğinize en uygun; kutu, ambalaj, koli tasarımları yapabilecek bir İzmir firması arayışına girdiğinizde MK Ambalaj size yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır. İzmir Karton koli imalatçılarından olan MK, anlatmak istediklerinizi en iyi şekilde değerlendirip, tasarım yapacaktır. Tasarım kolilerinizin üzerine, ofset baskılama tekniği ile, sizi en etkili tanıtan reklamlarınızıda ekleyerek, müşterilerinizi memnun etmeniz için elimizden gelen imkanı sunacaktır.

İçerisine her şeyi alabilen ve geri dönüşümü oldukça kolay sağlanabilen, karton ve koli, günlük hayatta çok işe yarayan ve işleri kolaylaştıran, mükemmel bir yardımcıdır diyebiliriz. Ev taşıma, kullanılmayan eşyaları bir yere toparlama gibi birçok günlük hayatı kolaylaştırıcı işlerde kullanılabilir.

Karton, koli, kutu fiyatları araştırmasına girdiğinizde, bütçenize en uygun ambalaj firmasını aramak, araştırmak, gezmek yapacağınız en önemli başlangıçtır. Bu süreçte, siparişinizi en iyi tasarlayacak, kaliteli malzemelerle, kaliteli hizmet verecek, bütçenize en uygun maliyetleri size sunacak, tecrübe sahibi, iyi bir donanım içerisinde çalışan bir firma aramanız, sizin için ya da firmanız için, ürünlerinizin muhafazası için, müşterilerinizin memnuniyeti için, iyi bir reklam için oldukça önem arz eden bir durumdur.

İzmir MK Ambalaj firması olarak, en küçük boyuttan, sanayi ürünleri boyutuna kadar, her ebat ve şekilde karton kutu üretimi tasarlamaktayız. İstediğiniz her detayı, her inceliği, olası şartlarda değerlendirerek, fikir birliği ile ihtiyacınıza en uygun şekilde ortaya koymaktayız. Paletleme ve paketleme maliyetlerinizi düşürmenizde yardımcı olmaktayız.

Hazır satışı olan ambalajlardan, deneme ve ölçüm yapmadan aldığınız durumlarda, ürününüze uymama ve geri iade yapamama ihtimalleri düşünülürse, zarar etme olasılığınız kaçınılmaz olacaktır. Böyle bir durumda, maddi zararınızın yanı sıra, yeni bir sipariş ve bekleyiş süreci size vakit kaybı yaşatacaktır. Bu olumsuz ihtimallere ehemmiyet vermemek adına, size uygun tasarlanmış özel sipariş ambalajlarınızı kullanmanız, sizi maddi manevi zararlardan alıkoyacaktır.

Ambalaj tasarımında, ürünün kime hitap ettiği çok önemli bir noktadır. Kadına, erkeğe veya çocuğa hitap eden ambalajlar, birbirinden farklı tasarımlar gerektirir. Çocuklar için, eğlenceli, renkli ambalajlar veya ambalaj baskıları kullanırken, erkekler için ağır renk ve tasarımlara hakim ambalajlar daha uygun olacaktır. Müşteri kitlesinin ilgi alanı, genel zevk ve beklentileri göz önünde bulundurularak tasarım yapılırsa, satış ve memnuniyet bu durumdan olumlu etkilenecektir.

Farklı bir tasarıma sahip ambalaj sahibi olmak istiyorsanız ve bu konuyla ilgili bir tecrübeniz veya fikriniz yoksa, kutu tasarımı örnekleri veya değişik ambalaj tasarımlarıyla ilgili fikir sahibi olmanızda yardımcı olabiliriz.