Oluklu Mukavva - Koli

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Kurumsal

Oluklu Mukavva - Koli

Karton koli, karton kutu, karton çanta ve benzeri gibi ambalajları kullanma ihtiyacı duyan sektörler için, ambalaj taasarımıyapan firma seçimi önemlidir. İçerisine konan ürünü güzel muhafaza eden ve güvenli bir şekilde koruyan ambalajlar tercih edilmesi, her açıdan çok önemli bir noktadır.

Kaliteli karton ambalajların yapımında oluklu mukavva kullanılması dayanıklılık ve ambalajın kullanım ömrünü arttırır. Oluklu mukavvalar üç aşamalı katmanlara sahiptirler. Ambalajın kullanılacağı duruma, süreye, ağırlığa göre katman seçiminin yapılması, kullanım memnuniyetini etkileyen önemli faktördür.

Ambalaj sektöründe olduğu kadar, farklı alanlarda da kullanılabilen oluklu mukavvalar için bir diğer örnek, işlenmemiş haliyle zemin koruma amacı taşıyarak, özellikle iş yerleri ve müteahhitlerin tercih ettiği kullanımdır.

Oluklu mukavvalardan yapılmış karton koliler, alışveriş sonrasında da kullanımı devem eden nesnelerdir. Dayanıklılık ömrü uzun olduğundan, hemen atılmayabilir ve içerisine eşya koymaya veya başka işlerinizde size yardımcı olmaya devam edebilir.

Özellikle büyükşehirlerde alışverişlerin çok olması, bireylerin bilinçli olarak sağlığa yararlı ambalaj seçimleri yapmak istemesi, satışı yapan ürün sahibi firmaların ürün taşıma kolaylığı olan durumları gözetmesi, ürünlerin muhafazası için dikkatli ambalaj seçimi yapma gayretleri gibi birçok etken; sizi doğru ambalaj seçimi yapma konusunda zorlar.İzmir MK Ambalaj, doğru ambalaj konusunda, teknik ve yasal yaptırımların bilincine sahip olarak, sizinle fikir alışverişi içerisinde, bilinmeyen veya yanlış bilinen önemli noktaları karşılıklı tamamlayarak / düzelterek, size en uygun ambalaj hizmetini sunacaktır. İzmir oluklu mukavva ya da karton koli firması arayışında olan bireylere, bizi de tanımalarını veya fikrimizi almalarını tavsiye ediyoruz.

İzmir oluklu mukavva, karton, koli fiyatlarını araştırmaya başladığınızda, MK Ambalajekibi olarak size olabilecek en iyi şartlarda yardımcı olmak isteriz.

Her sektörde kullanımı çok yaygın olan, çok fazla tercih edilen, hatta günümüzde kullanımı kaçınılmaz olan karton koliler, her türlü ürüne göre üretilebilir, sağlığı tehdit etmez ve bir ürünün, tekli-çoklu-gruplanma aşamalarına göre birçok karton koli ambalajlaması olabilir. Ürünlerin sektörüne veya ağırlığına göre, kolinin önemli oluşum malzemesi olan oluklu mukavvaların katmanları artabilir ve daha güvenli hale getirilebilir.