Ofset Baskılı Koliler

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Ürünler

Ofset Baskılı Koliler

Ürünlerinizin korunmasını ve reklamını aynı anda yapmak isterseniz, ofset baskılı koliler bu iş için çok uygundur. Henüz ürünle temasa geçmemiş ya da ürünü görmemiş bir kimse, tabikide ambalaja bakarak fikir sahibi olacaktır.

Ofset baskı, en yeni ve modern baskı tekniklerindendir. Kitap, dergi, broşür, gazete gibi ürünlerin basımında en çok tercih edilen yöntemdir. Ofset baskı, düz bir baskı tekniğidir. Elle hazırlanan ya da fabrika imalatı kalıplar kullanılır. Fabrika imalatı kalıplar daha kaliteli olmasıyla sebebiyle çoğunlukla tercih edilen bir seçimdir.

Ofset baskılı koliler; genellikle gıda, kozmetik, hediyelik eşya, cam eşya gibi ürünlerin muhafazasında kullanılır. Ofset baskılı kolilerin üzerinde, içindeki eşyaya ait resimler ve bilgilendirmeler bulunması, hem ürünün taşınma esnasında korunmasına, hem alıcısına ulaşıncaya kadar koliyi gören insanlara ürünün tanıtımını yapmasına, hem de tüketiciye ürünle ilgili gerekli bilgilendirme yapılmasına fayda sağlar.

Ürünlerinizin korunmasını ve reklamını aynı anda yapmak isterseniz, ofset baskılı koliler bu iş için çok uygundur. Henüz ürünle temasa geçmemiş ya da ürünü görmemiş bir kimse, tabikide ambalaja bakarak fikir sahibi olacaktır. Ambalajın üzerinde gerekli bilgilendirme ve resim görmeyen bir alıcı, paketin içerisindeki ürünü de henüz görmediği için tercihinde zorlanabilir ya da aradığı özellikler de ambalajlanmış başka bir ürün almayı tercih edebilir. Ürünleriniz ne kadar kaliteli ve kusursuz olursa olsun, müşterileriniz üründen önce ambalajını görür ve ambalajlar tercihlerini etkileyebilir. Ürünlerinizin kalitesinden ödün vermeden, raf ömrünce bir zarar görmeden, ilk halini koruyarak müşterilerinize ulaşmasını istiyorsanız, ambalaj tercihiniz doğru olmalıdır. Doğru bir ambalaj ve doğru bir baskı, reklamınızı yapmanızda, ürünlerinizi tanıtmanız da ve satışlarınızı arttırmanız da etkili bir yöntem olacaktır.

Ofset Baskılı Kutu Üreticileri

Ambalaj sektörünün en önemli etkenlerinden biri olan baskılı koliler, siz işinizle meşgulken, uğradığı her yerde sizin reklamınızı yapacaktır. Tüketiciye ulaşma aşamasında, uğradığı, görüldüğü her noktada sizi tanıtacak, insanlara sizinle ilgili bilgi verecek, reklamınızı yapacaktır. Bu işi yapan birçok firma olmasına rağmen, siz en iyi olma çabası içerisinde olan ofset baskılı kutu üreticilerini arıyorsanız, İzmir MK Ambalaj tüm gayretiyle size yardımcı olacaktır. Tecrübeli ekibiyle ve uzman kadrosuyla, istediğiniz ofset baskıyı yaparak, ambalajlarınıza şıklık ve kalite katacaktır. Unutmamalısınız ki ‘’ambalajına önem verdiğiniz kadardır içinde ki ürürün kalitesi.’’ Ürününüz ile alıcının arasındaki ilk bağ, ambalajıyla oluşur ve güzel bir ambalaj, güzel bir reklam baskısı, alıcıyı etkileyen başarılı bir faktördür.

Ofset Kutu İmalatı

Piyasa da, her işin kendi alanında birçok uzmanı ya da o işi yapan birçok firması vardır. Ancak her iş de olduğu gibi, ambalaj sektöründe de en iyi olan firmayla, en iyi olan üreticilerle, en iyi olan baskı uzmanlarıyla çalışmak, doğru tercihler yapmak önemlidir. Ofset kutu imalatı yapan ve sektörde isim yapmış, marka olma gayreti içerisinde olan, İzmir MK Ambalaj istediğiniz baskıyı tasarlayarak, sizi memnun edecek bir hizmet sunmaya gayret gösterecektir.

Ofset Kutu Ambalaj

İzmir MK Ambalaj, 2004 yılından bu yana, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ambalaj ve kaliteli baskılarla hizmet vermektedir. Ofset kutu ambalaj sektörün de, marka olma gayretinde ilerleyen, sektörün en iyilerinden olma çabasında olan, uzman kadro ve tecrübeli ekibiyle, İzmir’in başarılı ambalaj firmalarındandır. Ofset baskılarda ya da baskılı kolilerde, renklilik, canlılık, dikkat çekicilik çok önemlidir. İçerisindeki eşyanın etkili bir şekilde tanıtılarak albenisinin arttırıldığı, sizi en güzel şekilde tanıtacak bir reklam çeşididir.

Eski bir yöntem olmasına rağmen vazgeçilemeyen ofset baskılar, sonrasında gelişen baskı tekniklerine rağmen, daha donanımlı ve kaliteli olmasıyla gündemdedir. Aynı zamanda daha ekonomik ve pratik bir yöntemdir. Çoklu basım tekniği uygulanmaktadır. Renk, kalite gibi çoğaltma işlemleri sırasında özelliklerini kaybedebilme riski taşıyan, ancak donanımlı ekipman ile bu risklerin ortadan kalkarak, kalitesinde hiç bir bozulma yaşanmadan uygulanan sistemdir.

Günümüz daha modern baskı yöntemlerine bakıldığında, modernliğine ayak uydurabilen makine ve ekipmanların tamamlanarak, hepsine sahip olabilmenin zor olduğunu görüyoruz. Modern makinelerin çok pahalı olması, donanımın tamamlanması ya da tamamlanmış donanıma yeni makineler katarak çoğaltılmasına büyük engeldir. Matbaacının pahalı makinelerle çalışması, yaptığı işin de maliyetini arttıran etkendir. Tüm bu sebepleri değerlendirirsek, ofset baskı hem ekonomik hem de kaliteli olduğu için tercih edilmelidir. İzmir MK Ambalaj, kalitenizi, en kaliteli şekilde müşterilerinize sunmanız için ofset baskılı kolilerinizi hazırlamaya taliptir.