İzmir Oluklu Mukavva Firmaları

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Blog

İzmir Oluklu Mukavva Firmaları

İzmir oluklu mukavva firmaları arayışındaysanız MK ambalaj tecrübesi ve kalitesiyle size yol göstermeye hazırdır

Ambalaj sektörünün vazgeçilmezlerinden olan oluklu mukavvalar, hizmetin ve kalitenin ispahatıdır. Müşteri ihtiyacına uygun olan oluklu mukavvaların seçimini yapmak, kalitesini belirlemek, boyutlarını belirlemek gibi detaylarla birlikte oluklu mukavvalardan yapılan ambalajlar, sektöre büyük fayda sağlayan malzemelerdir.

Ondüle, tek katlı, çift katlı, üç katlı gibi, içerisine konacak malzemeye veya kullanılacağı alana uygun olarak seçim yapılarak kullanılan oluklu mukavvalar, taşıma ve grup kolilerinde oldukça çok tercih edilmektedir.

İşbirliği ve fikirbirliği…

Oluklu mukavva karton koli kutu ambalaj sektörünün İzmir’de ki adı MK ambalaj, sektöre hakimiyeti ve tecrübesiyle, yılların kazandırdığı donanımı ve ekibiyle, ambalaj ihtiyacı olan müşterilerine en güzel şekilde yardımcı olmaya gayret etmektedir. Müşteri potansiyelini, kullanım alanlarını, ürünün ulaşacağı alanları, raf ömrü ya da koli içerisindeki ömrünü, ürünün ağırlığını hafifliğini ve benzeri tüm detayları değerlendirerek, ambalaj yaptıran firma ile de işbirliği ve fikir birliği sağlayarak, gerekli yönlendirmeler ve hukuksal kuralları da belirterek ambalaj ihtiyacı olan firmalara yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Sağlık ve güvenlik…

Ambalaj firmanızı seçerken, tecrübe sahibi olan firmaları tercih etmeniz büyük fayda sağlayacaktır. Ambalajlar, kullanıldıkları her alana ait farklı hukuksal kurallara sahiptir. Sağlığa ve güvenliğe karşı önlem alınması gereken birçok detay bulunmaktadır. Her firma ya da her üretici, özellikle de sektöre yeni girmişler ise tüm detaylara hakim olamayabilir. Bu konu da İzmir MK ambalaj, tecrübesi, detaylara olan hakimiyeti ve kurallara karşı olan hassasiyeti ile sizi en güzel şekilde yönlendirerek, en sağlıklı ve güvenli ambalajlara sahip olmanızı sağlayacaktır.

En sağlam, en iyi, en kaliteli hizmet…

Karton koli kutu gibi bir ambalajın üretim malzemesi olan oluklu mukavvalar, ambalajın içerisine konacak ürünün detaylarına göre tasarlanmaktadır. Birçok alan da kullanılabilen, geri dönüşümü sağlanabilen, sağlığı ve güvenliği tehdit etmeyen bir malzemedir oluklu mukavvalar. Kullanımı kolay, içerisindekini koruyucu, muhafazası yapılabilen oluklu mukavva karton koli ambalajlarınızı, İzmir oluklu mukavva firmalarından biri olan biz MK ambalaj ailesiyle birlikte tasarlamanız, bize gurur verecektir. Tüm yardım ve gayretimizle en sağlam, en kaliteli, en iyi hizmetimizi sunarak sizi memnun etmek için elimizden geleni yapacağız.