İzmir Endüstriyel Ambalaj

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Blog

İzmir  Endüstriyel Ambalaj

Endüstriyel Ambalaj Tasarımı Yapan İzmir Firmaları

Geçmiş zamanda ağır sanayi ürünlerinin muhafazası, taşınması ve paketlenmesi için ahşaptan yapılan sandık tipi kutular kullanılmasıyla birlikte, zaten ağır olan bu ürünlerin taşınması daha güç hale gelmekteydi. Çok fazla insan gücü isteyen ya da taşıma için ekstra araçlar kullanmak gerektiren bu durum, karton, koli, oluklu mukavva ambalaj türleriyle, işi kolaylaştırarak, daha pratik ve kullanışlı hale getirmiştir. Karton koli ambalajları ürünü güzelce muhafaza ederken, ona ekstra bir ağırlık katmaz ve taşınma kolaylığı sağlar. Ayrıca, ambalajlanmış ürünün bekleme sürecinde ekstra bir yer kaplamayarak, hem yerden hem de güçten tasarruf sağlar. İzmir gibi sanayi sektöründe ilerlemiş ve sürekli olarak endüstriyel ambalaj ihtiyacı olan bir şehirde, sanayi işi yapmaktaysanız, MK Ambalaj Endüstriyel Ambalaj Firması olarak size biz yardımcı olabiliriz.

Endüstriyel Ürünlerinize En Uygun Ambalajı Birlikte Tasarlayalım

Endüstriyel ürünler yapıları itibariyle, özel tasarım ambalajlar gerektirebilirler. Taşıma kolaylığı sağlanması ya da girintili-çıkıntılı yapılarına uygun olması açısından üzerlerine giydirilecek olan ambalaj, ürüne tam gelmelidir. Yapıları itibariyle, küçük gelen ambalajları yırtabilirler. Zaten ağır ve büyük yapılarıyla da, büyük ambalajlarla daha çok yer kaplayarak, taşıma güçlüğü durumunu ortaya çıkarırlar. Endüstriyel ambalajlama da malzeme seçimi de önemlidir. Kaliteli, ağırlığa ve yıpranmalara dayanıklı malzemelerden yapılmalıdır. Endüstriyel Ambalaj malzemeleri, ürünün ağırlığına göre dubleks ya da tripleks katmanlı oluklu mukavva türlerinden oluşturulabilir. Biz, MK Endüstriyel Ambalaj Firması olarak, işimizi yapmış olmak için değil, sizin işinize yarayacak şekilde yapmak için gayret gösteriyoruz. Siz bizden memnun kalın, müşterileriniz de sizden memnun kalsınlar diye çabalıyoruz. Ürünleriniz zarar görmesin, sizi zarara uğratmasın diye elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Zaten yorucu olan işinizin içinde, bir de kalitesiz ambalajlamayla uğraşmayın diye, size, bizi tanımanızı tavsiye ediyoruz.

Aklınızda ki Ambalajı Birlikte Tasarlamaya Ne Dersiniz?

Piyasa da ihtiyacınıza uygun ambalaj arıyorsunuz da bulamıyor musunuz? Hazır satışı yapılan ambalajlar işinizi görmüyor mu? Aklınızda ki ambalajı bulamıyorsanız belki de henüz üretilmemiştir. MK Ambalaj Firmamıza gelerek, aklınızda ki ambalajı anlatırsanız, ihtiyacınıza en uygun olan ve aklınızda ki ambalaja en yakın tasarımı üretebiliriz. Böylece, ambalajın sadece size özel olmakla birlikte, işinizi de kolaylaştırarak, sizi rahatlatacaktır.