Baskılı Koli-Koli Baskı Çeşitleri

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Blog

Baskılı Koli-Koli Baskı Çeşitleri

Karton koli üretimleri sade ve en yalın halde yapılmaktadır. Belirlenen hedefe uygun şekilde imal edilen koliler kullanım alanı, amacı ve içindeki ürüne uygun olarak baskılanır. Baskılama, içerisinde ki ürün hakkında bilgi verici nitelikler taşımakla birlikte, görselliğide ön planda tutarak reklam yapıcı nitelikte olabilir. Ambalaj sektöründe baskılama önemli bir nokta olup, bu işin son taçlandırmasıdır. Baskı kalitesi de oldukça önemlidir. Karton koli ambalajın, kullanım sürecinde, silinmeyecek, yıpranmayacak, kalıcı olacak malzemelerle yapılmalıdır ki, ambalaj üzerindeki görevini sonuna kadar tamamlayabilsin. Karton koli ambalajları, baskılarıyla bir bütün olarak görebilir, onları başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar yol arkadaşı olarak nitelendirebiliriz. Yolculuklarına bir bütün olarak devam ederlerse, üretim amaçlarına ulaşmış olurlar. Ancak birbirlerini yarı yolda bırakırlarsa, belirlenen amaca ve neticeye ulaşamazlar. Bu durum, üretici için zarar olarak nitelendirilebilir.

Ambalajda pratiklik…

İzmir ofset baskı firması ve İzmir karton koli ambalaj üreticisi MK, ofset baskılama konusunda tecrübeli ve donanımlı olmakla birlikte, yıllardır süre gelen çalışmaları ve hizmetleriyle birlikte, gerekli olan ekipmana da sahip niteliktedir. Ambalaj tasarımı, ambalaj üretimi ve ambalaj baskılaması kendisine ait olan İzmir MK ambalaj, tüm aşamalarda kaliteden ödün vermeden, hepsini bir bütün halinde değerlendirip çalışan, ürünlerinde kullanım kolaylığı, pratiklik, görsellik gibi önemli tüm nitelikleri göz önünde bulunduran, bu işe yıllarını vermiş bir firmadır.

Baskıda yasal yaptırımlar…

Karton koli baskı çeşitleri, zevklere hitaben tasarlanarak, müşterilerimizle fikir birliği yaparak uyguladığımız tasarımlardır. Karmaşa olmadan, anlatılmak istenenin kısa ve öz bir şekilde anlatılabildiği, sade ve vurgulu tanıtımlarla, görselliğin ön planda tutularak yapıldığı baskılamalarımızda, yasal zorunluluğu olan, yazılması veya işaretle bildirilmesi gereken zorunlu durumların bilincinde olarak çalışmaktayız. Karton koli çeşitleri olduğu gibi, baskı çeşitleri de mevcuttur. İzmir ofset baskılı koliler, reklamınızı en iyi şekilde yaparak, sizin olmadığınız yerlerde dahi sizi anlatır. Ürünlerinizi muhafaza eden koliler, aynı zamanda reklamınızı da yaparak, sizin dış sesiniz olarak yolculuk yapıyor. Karton koli ambalaj seçimlerinizde, ofset baskı kullanmanızı tavsiye ediyor, bunun size olumlu geri dönüşleri olacağını tecrübelerimize dayanarak söyleyebiliyoruz.